Blog

21 zabawnych fanpage, o których istnieniu nie miałeś pojęcia

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Buszowanie po Facebooku ma swoje dobre i złe strony. Można trafić na wartościowe i ciekawe profile, ale też na takie, które nazwą i poziomem prezentowanego absurdu wbijają Cię w fotel.

Nierzadko takie fanpage mają jednak dziesiątki tysięcy fanów, którzy chętnie angażują się w ich życie. Dlaczego? Właśnie z powodu absurdalnych treści, które dla wielu użytkowników są odskocznią od codzienności. Niektóre z takich profili to kopalnia śmiesznych obrazków, kultowych tekstów, czy memów, które zyskują rekordową popularność w odmętach Internetu. Czego, jak czego ale kreatywności nie można odmówić ani administratorom ani fanom takich profili. Zresztą, sami popatrzcie. W końcu nie samą pracą żyje człowiek 🙂

Kołczan prawilności – popularny szczególnie wśród młodego pokolenia fanpage, który wyśmiewa nietypowy sposób noszenia torebki zwanej ?nerką?. Mamy tu zdjęcia i filmy prezentujące osoby, które ?nerkę? noszą przerzuconą przez ramie. A także mnóstwo memów tworzonych przez fanów i administratorów.

Kościoły, które udają kury – nazwa mówi sama za siebie. Zdjęcia kościołów, które przypominają kury. Oczywiście kreatywność administratorów nie zna granic. Zdjęcia „kokościołów” przesyłają też masowo fani.

Odmęty Absurdu – profil publikuje zabawne rysunkowe opowieści z dziwacznymi stworami w roli głównej.

Śmieszne rekiny które wystawiają ręke jakby trzymały koszyk – nie wiem, co przyświecało twórcy fanapge, ale zabawa na nim jest przednia 🙂

Nagłówki nie do ogarnięcia – o sobie piszą, że „Wydobywają nieogarnialne nagłówki z dziennikarskich materiałów”. Piętnują nie tylko popularne plotkarskie portale, ale też największych graczy na rynku mediów.

Niebieska Puchówka – Baleron Splendoru  –  kolejny profil, którego celem stała się konkretna część garderoby. Strzeżcie się, bo może mają też Wasze zdjęcie 😉

To samo zdjęcie Bogusława Lindy codziennie – fenomen tego fanpage wciąż pozostaje nieodgadniony 😀 A może przepis na sens tkwi w nonsensie?

Kryspin Cesarz Internetu – tego Pana nie trzeba przedstawiać, choć zapewne część z Was nigdy się z nim nie spotkała. Kryspin rozkłada Internet na łopatki.

Tebowy Sebek – fanpage, na którym prym wiodą memy przedstawiające egipskie mumie i hieroglify.

Zespół myślenia ironicznego –  Prześmiewcze obrazki różnych artystów, często odnoszące się do rzeczywistych wydarzeń.

Hozmówki z Hanną – genialny fanpage poświęcony Hannie Gronkiewicz-Waltz, a raczej jej wadzie wymowy. Zabawny, na wysokim poziomie, często krytycznie opisującą pracę Phezydent Wahszawy. Choć sama twórczyni profilu przyznaje, że powstał on z sympatii do miasta i pani prezydent.

Bareizmy wiecznie żywe – profil tropi i piętnuje absurdy współczesnej Rzeczpospolitej. Zabawny i celnie ukazujący groteskowość realiów życia codziennego.

Gramatyczni naziści – jeśli ktoś, gdzieś, kiedyś zrobił jakiś błąd oni go znajdą i opublikują na swojej tablicy. Wprawnie tropią wszelkiego rodzaju babole w prasie, internecie, mediach, a także w materiałach drukowanych i reklamowych. Bójcie się ich i włączcie autokorektę w Wordzie 😉

Janusz Biznesu – esencja tego, jak NIE prowadzić swojego biznesu. Radzimy zajrzeć. Ku przestrodze.

Zostawcie krym – zabierzcie Kolno – profil, który za cel obrał sobie pewne miasto na „K” w województwie podlaskim.

Kuchenne Igraszki I-Grażki – jeśli macie słaby żołądek nie zaglądajcie. Te „przepisy” mogą przyprawić Was o mdłości.

Psie Sucharki – życie psów w rysunkowej odsłonie. Zabawnie i z przekąsem. Oryginalne rysunki okraszone trafnym komentarzem rozbawią każdego właściciela psiaka i nie tylko.

Poprawna polszczyzna – pokazują, że „polska język trudna język” nawet dla Polaków.

Prace wykonane po pijaku – współczesna myśl technologiczno-inżynieryjna, która niejednego zaskoczy. „Nie ważne jak, ważne, że działa” to tutaj podstawowe hasło.

Przecinki w niewłaściwych, miejscach – nikt nie mówił, że interpunkcja jest łatwa, ale każdy powinien się do niej przyłożyć. Oni udowadniają, że wystarczy źle postawiony przecinek, aby zmienić sens całej wypowiedzi.

I don’t, kurwa, care. – potężny zbiór zabawnych memów, obrazków, screenów, filmów i wszystkiego, co możecie znaleźć na krańcu Internetu[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach