Blog

Darmowe mockupy vol.1 Smartfony w kroplach wody

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Pracując nad projektem graficznym często nie zastanawiamy się nad tym, w jakiej formie pokazać go klientowi. A warto zadbać o to, aby nasza praca została przedstawiona w odpowiedniej otoczce. Dzięki temu będzie bardziej atrakcyjna wizualnie.

Klient nie zawsze potrafi sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał projekt w rzeczywistości. Można mu to ułatwić poprzez pokazanie go na mockupie. Projekt ulotki, katalogu, strony internetowej, czy aplikacji mobilnej wygląda wtedy zupełnie inaczej, bardziej „rzeczywiście”. Warto więc poświęcić dodatkowy czas na to, aby nasza praca zyskała na atrakcyjności, a klient mógł w łatwy sposób zapoznać się z końcowym efektem.

W sieci znajdziemy mnóstwo darmowych mockupów zarówno do materiałów drukowanych, jak i projektów internetowych. Poniżej znajdziecie dwa mockupy smartfonów przygotowane przeze mnie: iPhone oraz Xperia z kroplami wody.

Wystarczy pobrać mockup, otworzyć w Photoshopie i kliknąć dwa razy na warstwę „YOUR SCREEN HERE”. Otworzy się nowe okno, w którym należy wkleić swój projekt. Mockupy można wykorzystać do prezentacji projektu aplikacji mobilnej lub projektu responsywnej strony internetowej.

Pliki jest udostępniony na licencji CC0. Do dowolnego wykorzystania w celach prywatnych, jak i komercyjnych. Także bierzcie i dzielcie się do woli. Mam nadzieję, że przydadzą się Wam do zaprezentowania efektów swojej pracy.[/vc_column_text][vc_single_image image=”6389″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_cta_button call_text=”Tak, chcę mieć te darmowe mockupy!” title=”Pobierz” color=”btn-success” size=”btn-large” href=”http://bit.ly/ideativemockups”][/vc_column][/vc_row]

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach