Social media

Tworzenie treści, zarządzanie społecznością, obsługa graficzna, tworzenie aplikacji, prowadzenie konkursów, posty na Facebooka, angażowanie i zdobywanie fanów, kampanie reklamowe. Dbamy o wizerunek firm, produktów i marek w social media. Nie mówimy do fanów – rozmawiamy z nimi! Dzięki mediom społecznościowym Twoja firma także może komunikować się z klientami!

Teksty na strony www

Piszemy profesjonalne teksty na strony internetowe, tworzymy opisy produktów do sklepów internetowych. Potrafimy zgłębić każdą tematykę. Współpracujemy, konsultujemy, analizujemy, poprawiamy. Wszystko po to, aby stworzyć unikalne treści, które usprawnią proces zakupowy na Twojej stronie www, czy w sklepie internetowym.

Blogi i artykuły

Prowadzenie firmowego bloga nie tylko korzystnie wpływa na wizerunek firmy, ale także na takie kwestie, jak pozycjonowanie. Jeśli chcesz, by Twoja marka była postrzegana, jako ekspert - zleć nam tworzenie treści. Piszemy teksty na blogi, artykuły tematyczne, artykuły sponsorowane do magazynów online, artykuły specjalistyczne. Żadna tematyka nam nie straszna. A jeśli czegoś nie będziemy pewni – zapytamy Cię o szczegóły! Wszystko po to, aby stworzyć ciekawy i wartościowy tekst z punktu widzenia Twoich klientów.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.