Sklepy internetowe i responsywne strony www dla firm

Projektujemy sklepy internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych i oparte na PrestaShop. Tworzymy strony www w technologii Responsive Web Design. Autorskie projekty graficzne, wdrożenie na autorskim systemie CMS (framework Yii) lub na CMS WordPress. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie: CSS3, PHP5, HTML5.

Serwisy i portale

Projektujemy i tworzymy serwisy tematyczne oraz portale opierające się na rozbudowanych funkcjach. Tworzymy layout serwisu, projektujemy funkcje kont użytkowników, panel administracyjny ułatwiający zarządzanie serwisem oraz użytkownikami. Wykorzystujemy technologię Responsive Web Design. Tworzymy w oparciu o PHP5, CSS3, HTML5 z wykorzystaniem frameworka Bootstrap.

Dedykowane systemy webowe

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych systemów webowych dostosowanych do potrzeb indywidualnych klienta. Potrzebujesz systemu do zarządzania produkcją, flotą, magazynem, pracownikami, klientami, partnerami? Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania, które usprawni pracę w Twojej firmie? Napisz do nas!

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.