4decision

4decision

web

Projekt 4Decision.com był dla nas nie tylko wyzwaniem pod względem graficznym i programistycznym, ale również terminowym. Brief zakładał stworzenie nowoczesnej strony www, która w ciekawy sposób zaprezentuje rozwiązanie oferowane przez twórców projektu, w dość krótkim czasie. Praca nad projektem przebiegła sprawnie i w efekcie udało się stworzyć piękną, funkcjonalną i efektowną stronę internetową prezentująca zalety rozwiązania 4Decision.com

4decision

Nowoczesna strona www

Wysokiej jakości grafiki przygotowane pod Retinę, animacje CSS oraz zastosowanie technologii Responsive Web Design sprawiają, że strona www jest nowoczesna i przyciąga wzrok. Żywa kolorystyka nawiązująca do logotypu tworzy spójną całość, która prowadzi użytkownika krok po kroku.

4decision
4decision

Animacje na stronie internetowej

To, co wyróżnia wdrożony przez nas projekt to z pewnością animacje na stronie internetowej. Zleceniodawcy zależało na tym, aby witryna obrazowo przedstawiała ideę oferowanego rozwiązania. Z tego względu postawiliśmy na stworzenie animacji, w optymalnej ilości, która nie spowolni działania strony i nie obciąży jej.

4decision

Zespołowi Ideative chciałbym pogratulować wyróżniania się zarówno pod względem dotrzymywania terminów, jak i fachowej opieki klienta. Brawo!

Konrad Latkowski, koorydnator projektu 4Decision.com
4decision

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.