www

4Decision

Projekt 4Decision.com był dla nas nie tylko wyzwaniem pod względem graficznym i programistycznym, ale również terminowym. Brief zakładał stworzenie nowoczesnej strony www, która w ciekawy sposób zaprezentuje rozwiązanie oferowane przez twórców projektu, w dość krótkim czasie. Praca nad projektem przebiegła sprawnie i w efekcie udało się stworzyć piękną, funkcjonalną i efektowną stronę internetową prezentująca zalety rozwiązania 4Decision.com

Nowoczesna strona www

Wysokiej jakości grafiki przygotowane pod Retinę, animacje CSS oraz zastosowanie technologii Responsive Web Design sprawiają, że strona www jest nowoczesna i przyciąga wzrok. Żywa kolorystyka nawiązująca do logotypu tworzy spójną całość, która prowadzi użytkownika krok po kroku.

Animacje na stronie internetowej

To, co wyróżnia wdrożony przez nas projekt to z pewnością animacje na stronie internetowej. Zleceniodawcy zależało na tym, aby witryna obrazowo przedstawiała ideę oferowanego rozwiązania. Z tego względu postawiliśmy na stworzenie animacji, w optymalnej ilości, która nie spowolni działania strony i nie obciąży jej.

Konrad Latkowski, 4Decision.com

...dotrzymanie terminów i fachowa opieka klienta...

„Zespołowi Ideative chciałbym pogratulować wyróżniania się zarówno pod względem dotrzymywania terminów, jak i fachowej opieki klienta. Brawo!”

Zobacz co zrobiliśmy dla Krisbau
Zobacz co zrobiliśmy dla GraSzkoleniowa.pl