materiały reklamowewww

Apartamenty Opera

Apartamenty Opera to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Olsztyna. Jej główny wykonawca, deweloper Dan-Bud Sp. z o.o. z Mławy, zgłosił się do naszej agencji z zadaniem wykonania witryny internetowej dla tego powstającego obiektu. Założenie było jasne, mamy zaprojektować i zbudować stronę www, która będzie elegancka, nowoczesna i przyjazna dla użytkowników.

Strona internetowa dla inwestycji z Olsztyna

Projektowanie strony internetowej rozpoczęliśmy od rozmowy z klientem oraz analizy jego oczekiwań i wymagań. Witryna miała być połączeniem nowoczesnych technologii, komfortowego użytkowania oraz subtelnego designu. Zastosowaliśmy delikatną kolorystykę wybraną dla identyfikacji wizualnej inwestycji i wdrożyliśmy nietypowe rozwiązania, które sprawiają, że witryna jest nie tylko funkcjonalna, ale również odkrywa się ją z ciekawością.

Strona miała w czytelny i prosty sposób prezentować szeroką ofertę 167 komfortowych mieszkań. Dzięki wdrożeniu interaktywnego planu budynku oraz rozbudowanej wyszukiwarki, a także dopracowanych graficznie kart lokalu, udało się osiągnąć zamierzony efekt. Zaprojektowana strona www jest dostosowana do urządzeń mobilnych i oparta została o CMS WordPress. Do naszych zadań należało również opracowanie wszystkich treści w witrynie na podstawie informacji na temat inwestycji otrzymanych od dewelopera.

Folder informacyjny

 Opracowaliśmy także folder przeznaczony dla klientów, który zawiera najważniejsze informacje na temat inwestycji. Folder jest wykorzystywany zarówno na targach budowlanych, jak i w biurze sprzedaży inwestycji. Zajęliśmy się opracowaniem treści, przygotowaniem projektu graficznego folderu oraz jego wydrukiem. Całość jest spójna zarówno ze stroną www, jak i z pozostałymi materiałami, które przygotowaliśmy.

Materiały reklamowe

Zaprojektowaliśmy także pozostałe materiały reklamowe dla inwestycji – długopisy, notesy, torby papierowe, roll-up, teczki, a także grawerowane powerbanki oraz parasole z nadrukiem. Spójne materiały graficzne są wykorzystywane w działaniach promocyjnych oraz jako upominki dla klientów. Przygotowaliśmy również serię reklam prasowych opublikowanych w lokalnej prasie.

Ekskluzywne materiały promocyjne

W ramach naszych działań zostaliśmy również poproszeni o zaprojektowanie ekskluzywnego fotoalbumu inwestycji do biura sprzedaży mieszkań. Projekt fotoalbumu miał w elegancki sposób przedstawiać inwestycję oraz jej zalety. Fotoalbum złożony został z 6 rozkładówek na wysokiej jakości papierze Silk, na kartkach o grubości 1,2mm, oprawiony w skórę ekologiczną z wytłoczonym logotypem.

Agnieszka Bondar, Dan-Bud Sp. z o.o.

... firma daje z siebie coś więcej niż obejmuje umowa...

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, umiejętności zespołu Ideative i ich relacji z klientem. Całokształt oferowanej obsługi, idealne zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów przekuwają w ogromny sukces! Współpracowaliśmy z kilkoma firmami z branży i uważamy, że zespół Ideative to w 100% profesjonaliści w każdym aspekcie. Dziękujemy za pracę i starania, a zwłaszcza za zaangażowanie, bo firma daje z siebie coś więcej niż obejmuje umowa o współpracę.”

Zobacz co zrobiliśmy dla Eva Zdrój
Zobacz co zrobiliśmy dla Kinetic Fitness Club