Apartamenty Opera

Apartamenty Opera

webprintgadgets

Apartamenty Opera to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Olsztyna. Jej główny wykonawca – deweloper Dan-Bud Sp. z o.o. z Mławy zgłosił się do naszej agencji z zadaniem wykonania witryny internetowej dla tego powstającego obiektu. Założenie było jasne – mamy zaprojektować i zbudować stronę www, która będzie elegancka, nowoczesna i przyjazna dla użytkowników.

Apartamenty Opera

Strona internetowa dla inwestycji z Olsztyna

Projektowanie strony internetowej rozpoczęliśmy od rozmowy z klientem oraz analizy jego oczekiwań i wymagań. Witryna miała być połączeniem nowoczesnych technologii, komfortowego użytkowania oraz subtelnego designu. Zastosowaliśmy delikatną kolorystykę wybraną dla identyfikacji wizualnej inwestycji i wdrożyliśmy nietypowe rozwiązania, które sprawiają, że witryna jest nie tylko funkcjonalna, ale również odkrywa się ją z ciekawością. Strona miała w czytelny i prosty sposób prezentować szeroką ofertę 167 komfortowych mieszkań. Dzięki wdrożeniu interaktywnego planu budynku oraz rozbudowanej wyszukiwarki, a także dopracowanych graficznie kart lokalu, udało się osiągnąć zamierzony efekt. Zaprojektowana strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych i oparta została o CMS WordPress.

Apartamenty Opera
Apartamenty Opera

Spójne materiały reklamowe

Oprócz strony internetowej zaprojektowaliśmy materiały reklamowe dla inwestycji – długopisy, notesy, torby papierowe, a także grawerowane powerbanki oraz parasole z nadrukiem. Spójne materiały graficzne są wykorzystywane w działaniach promocyjnych oraz jako upominki dla klientów Apartamentów Opera.

Apartamenty Opera

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, umiejętności zespołu Ideative i ich relacji z klientem. Całokształt oferowanej obsługi, idealne zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów przekuwają w ogromny sukces! Współpracowaliśmy z kilkoma firmami z branży i uważamy, że zespół Ideative to w 100% profesjonaliści w każdym aspekcie. Dziękujemy za pracę i starania, a zwłaszcza za zaangażowanie, bo firma daje z siebie coś więcej niż obejmuje umowa o współpracę.”

Agnieszka Bondar Dan-Bud Sp. z o.o

Eleganckie projekty graficzne

W ramach naszych działań zostaliśmy również poproszeni o zaprojektowanie ekskluzywnego fotoalbumu inwestycji do biura sprzedaży mieszkań oraz folderu reklamowego przeznaczonego dla klientów. Projekt fotoalbumu miał w elegancki sposób przedstawiać inwestycję oraz jej zalety. Fotoalbum złożony został z 6 rozkładówek na wysokiej jakości papierze Silk, na kartkach o grubości 1,2mm.

Apartamenty Opera

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.