ASMoney

ASMoney

brandingweb

ASMoney to profesjonalny doradca finansowy z Olsztyna, dla którego stworzyliśmy stronę www dostosowaną do specyfiki działania firmy oraz identyfikację wizualną. Wspólnie z klientem wypracowaliśmy logotyp oraz wizytówki. Bazując na wybranej kolorystyce stworzyliśmy spójną całość, która oddaje charakter firmy.

ASMoney

Tworzenie strony www

Tworzenie strony www rozpoczęliśmy od badania potrzeb klienta, a następnie przedstawiliśmy mu naszą wizję w projekcie graficznym. Wygląd witryny opiera się przede wszystkim na kolorystyce wykorzystanej w logo oraz na zdjęciach. Wyselekcjonowane fotografie mają wywoływać pozytywne emocje i budować przyjazną atmosferę wokół marki. Wyzwaniem było pokazanie szerokiej oferty firmy, udało się to wykonać dzięki zastosowaniu przyciągających wzrok banerów. Strona jest przyjazna urządzeniom mobilnym, została oparta jest o autorski projekt graficzny i system CMS.

ASMoney
ASMoney

Bardzo dobre podejście do klienta, dzięki czemu współpraca przebiegła szybko i pomyślnie. Kreatywne projekty i świeże spojrzenie na strony internetowe. Polecam zespół Ideative wszystkim, którzy szukają "tego czegoś" dla swojego bizensu w sieci.

Arkadiusz Stancel, właściciel ASMoney

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.