www

Bea’s cookbook

Beata jest fotografem kulinarnym. Prowadzi także blog, na którym publikuje przepisy opatrzone autorskimi zdjęciami. Zgłosiła się do nas, ponieważ chciała zrezygnować z szablonu, na którym uruchomiony był jej wcześniejszy blog. Zależało jej na tym, aby blog był bardziej osobisty i odzwierciedlał jej charakter. Zaproponowaliśmy więc stworzenie autorskiego projektu graficznego.

Blog dostosowany do mobile

Nowy projekt miał być nowoczesny, minimalistyczny i dostosowany do urządzeń mobilnych. Blog jest oparty o platformę WordPress, jest także dostosowany do urządzeń mobilnych. Głównym celem witryny jest prezentacja zdjęć autorki. To one są tutaj centralnym punktem. Dlatego też grafika jest minimalistyczna, a kolorystyka opiera się jedynie o czerń, biel i szarość.

Funkcje na blogu

Główną funkcją bloga jest oczywiście prezentowanie przepisów opatrzonych autorskimi zdjęciami. Dodatkowo jedną z funkcji strony www było wdrożenie modułu, umożliwiającego dodawanie różnorodnych wydarzeń i warsztatów organizowanych przez naszą klientkę. Na blogu znalazły się także filmy, wyszukiwarka, zapis na Newsletter oraz integracja z wtyczką do konta na Instagramie.  Całości dopełniają delikatne efekty na poszczególnych elementach graficznych.

Portfolio dla fotografa

Oprócz bloga stworzyliśmy również stronę www prezentującą portfolio Beaty. Obie witryny są połączone poprzez przekierowanie w menu. Portfolio oparte jest głównie na ciekawym schemacie prezentacji zdjęć. Dzięki stworzeniu dedykowanych opcji w panelu WordPress umożliwiliśmy prezentację zdjęć na stronie głównej w dowolnej kolejności oraz dowolnym układzie, co było niezwykle istotne z punktu widzenia klienta.

Beata Lubas, beascookbook.com

...nadzwyczajnie kreatywni, wkładają cale serce w to co robią...

NIEZWYKŁY zespół! Profesjonalni w każdym detalu, nadzwyczajnie kreatywni, wkładają cale serce w to co robią. Z firma Ideative współpracuję już po raz drogi, tym razem wykonali dla mnie rebranding bloga oraz strony portfolio ? a efekt jest po prostu WOW – strony o jakich marzyłam, które w 100% odzwierciedlają to, kim jestem i co robię. Jestem zachwycona!!!!

Zobacz co zrobiliśmy dla Zakłady Mięsne WARMIA
Zobacz co zrobiliśmy dla Brawo Domy Pasywne