Bea's cookbook

Bea's cookbook

webbranding

Beata Lubas zajmuje się fotografią kulinarną. Prowadzi także blog, na którym publikuje przepisy opatrzone autorskimi zdjęciami. Zgłosiła się do nas, ponieważ chciała, aby blog był bardziej osobisty. Miał być także nowoczesny, minimalistyczny i dostosowany do urządzeń mobilnych. Wspólnie wypracowaliśmy projekt, który w pełni odpowiada jej wymaganiom. Stworzyliśmy blog na urządzenia mobilne, który odzwierciedla charakter właścicielki. Zajęliśmy się również przeniesiem treści z poprzedniej wersji bloga który był na platformie Blogger.

Bea's cookbook

Projekt logo

Stworzyliśmy także projekt logo według pomysłu blogerki. Wybór specyficznej czcionki, przywodzącej na myśl pisanie na maszynie doskonale współgra z nieco rustykalnym charakterem zdjęć prezentowanych na blogu.

Bea's cookbook
Bea's cookbook

Ideative to zespół bardzo profesjonalnych fachowców. Współpraca odbywała się w przyjaznej atmosferze i zawsze uzyskiwałam konkretne informacje oraz błyskawiczne odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Z radością w sercu polecam ich mojej rodzinie oraz wszystkim znajomym. Dzięki nim mam stronę, o jakiej zawsze marzyłam.

Beata Lubas

Blog na urządzenia mobilne

Blog jest oparty o platformę WordPress, jest także dostosowany do urządzeń mobilnych. Głównym celem bloga jest prezentacja zdjęć autorki. To one są tutaj centralnym punktem. Dlatego też grafika jest minimalistyczna, a kolorystyka opiera się jedynie o czerń i biel.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.