Bioetiq

Bioetiq

webonline shop

Dla firmy Bioetiq z Olsztyna stworzyliśmy sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Sklep został oparty na platformie PrestaShop, dzięki czemu klient może nim dowolnie zarządzać i rozwijać swój biznes. Integracja z wtyczkami, autorski projekt graficzny oraz dostosowanie sklepu do urządzeń mobilnych to podstawowe wymagania, które zakładał brief od klienta.

Bioetiq

Autorski projekt graficzny

Przed rozpoczęciem pracy nad projektem graficznym sklepu olsztyńska firma przeszłarebranding, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować finalny produkt w nowej odsłonie. Dużą rolę odegrały również profesjonalnie wykonane zdjęcia produktowe. Projekt graficzny miał być świeży, naturalny oraz subtelny. To właśnie te cechy definiują markę Bioetiq i kosmetyki, które tworzy. We współpracy z klientem udało nam się stworzyć projekt, który oddaje ducha firmy i odpowiada wymaganiom jej założycieli.

Bioetiq
Bioetiq

Responsywny sklep internetowy

Stworzony sklep internetowy jest responsywny, dzięki czemu bez problemu mogą korzystać z niego użytkownicy urządzeń mobilnych. Został także zintegrowany z płatnościami online oraz integracja z SalesManago. Wdrożenie platformy PrestaShop ułatwia zarządzanie produktami, kontami klientów, stanami magazynowymi, promocjami oraz wysyłką produktów.

Bioetiq

„Zespół Ideative wywiązywał się rzetelnie i terminowo z powierzonych zadań. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze zapytania i uwagi oraz był otwarty na nasze sugestie, zawsze służył radą. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z firmą Ideative i jestem przekonana, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy oraz efektu końcowego, tak jak my jesteśmy.“

Marzena Kaszubska, właścicielka Bioetiq

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.