www

Brawo Domy Pasywne

Grupa Brawo to firma zajmująca się projektowaniem i budowaniem inwestycji w standardzie energooszczędnym i pasywnym. Właściciele zgłosili się do nas, aby stworzyć witrynę, która będzie pokazywała nie tylko ich projekty, ale również sposób działania oraz przekazywała wiedzę na temat budynków pasywnych i energooszczędnych. Stworzenie strony internetowej dla marki Brawo Domy Pasywne było więc niemałym wyzwaniem z uwagi na bardzo rozbudowany i zróżnicowany zakres informacji, które miały się na niej znaleźć.

Stworzenie strony internetowej

Rozbudowana architektura strony wymagała stworzenia bardzo zróżnicowanego projektu graficznego, nie tylko strony głównej ale również poszczególnych podstron. Dzięki ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie projektowania, powstał indywidualny projekt, dostosowany do specyfiki marki oraz działalności gospodarczej, która prowadzona jest pod jej szyldem.

Dedykowane funkcje strony

Stworzenie stron internetowej wiązało się również z zaprojektowaniem i wdrożeniem dedykowanych funkcji, przygotowanych specjalnie pod wymagania naszego klienta. Wdrożyliśmy interaktywne wykresy, listę projektów wraz z sortowaniem, mapę realizacji, możliwą do edycji w panelu administracyjnym. Na stronie zaimplementowane zostały także grafiki z interaktywnymi oznaczeniami oraz rozbudowany cennik prezentujący różne zakresy prac nad budową domu.

Kalkulator kosztów ogrzewania

W witrynie został także wdrożony kalkulator kosztów ogrzewania zbudowany zgodnie z założeniami i wyliczeniami dostarczonymi przez naszego klienta. Dzięki kalkulatorowi możliwe jest obliczenie wysokości kosztów pokrywających ogrzewanie w domu wybudowanym w określonym standardzie – energooszczędnym, pasywnym i tradycyjnym.

Zobacz co zrobiliśmy dla Bea’s cookbook
Zobacz co zrobiliśmy dla Termdach