www

CEE Capital Market Leaders Forum

Forum Liderów Rynku Kapitałowego CEE to konferencja służąca międzynarodowej współpracy przyszłych liderów biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jej organizatorem jest Fundacja im. Lesława A. Pagi, na której zlecenie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową konferencji umożliwiającą zapisy.

Funkcje strony www

Naszemu klientowi zależało na tym, aby w intuicyjny sposób zaprezentować formularz, za pomocą którego można zapisać się na konferencję. Z uwagi na to, że jest on dość rozbudowany, został podzielony na kilka kroków. Dzięki temu, nawet przy dużej ilości pytań, zachowuje swoją czytelność i funkcjonalność dla użytkowników.

Witryna prezentuje również harmonogram wydarzenia, jego uczestników, mentorów oraz informacje o poprzedniej edycji. Zawiera kilka galerii prezentujących poszczególne etapy wydarzenia. Wdrożyliśmy także delikatne animacje elementów na stronie głównej pojawiające się wraz ze scrollowaniem strony.

Strona internetowa dla konferencji

Strona internetowa konferencji wyposażona jest w panel CMS WordPress, który pozwala na łatwe zarządzanie – zmianę treści, dodawanie galerii zdjęć oraz aktualności. Strona www jest responsywna, dzięki czemu bez problemu wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Zobacz co zrobiliśmy dla DP Centrum Serwisowe
Zobacz co zrobiliśmy dla Hotel Dyplomat