www

databroker SA

Firma databroker SA zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i promocji. Wyzwaniem dla nas było zaprojektowanie i wdrożenie firmowej strony internetowej, która prezentuje szeroką ofertę spółki, ale jednocześnie nie przytłacza treścią oraz ilością informacji.

Głównymi założeniami było, aby strona była ciekawa, nowoczesna i charakterystyczna. Udało nam się osiągnąć taki efekt dzięki postawieniu na mocną kolorystykę, delikatne animacje oraz lekką typografię.

Firmowa strona www

Naszemu klientowi zależało na wyrazistym layoucie, który wyróżni jego witrynę wśród konkurencji. Zastosowanie mocnych kolorów z palety barw nawiązującej do logotypu spółki pozwoliło stworzyć projekt, który w pełni trafił w oczekiwania klienta. Wyrazista kolorystyka została stonowana poprzez dużą ilość bieli i szarości.

 

Zastosowaliśmy również prostą czcionkę oraz kilka animacji CSS, które sprawiają, że firmowa strona internetowa jest nowoczesna i przyjemna w odbiorze. Strona www jest responsywna, więc użytkownicy urządzeń mobilnych mogą bez problemu z niej korzystać.

Michał Ćwik, databroker SA

...błyskawiczne działanie, które przekłada się na jakość...

„Szczególnie mocno cenimy sobie wysokie kompetencje i profesjonalizm, błyskawiczne działanie, które przekłada się na jakość świadczonych przez Państwa usług. Jesteśmy w pełni zadowoleni z  efektów, jakie osiągnęła firma Ideative w realizacji powierzonego przez nas projektu. Elastyczność, wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadanie, doradztwo, kreatywność, które udowadniacie Państwo w swoim działaniu, umacniają nas w  przekonaniu, że wybraliśmy odpowiedniego partnera biznesowego do współpracy.”

Zobacz co zrobiliśmy dla CittaSlow
Zobacz co zrobiliśmy dla DP Centrum Serwisowe