identyfikacja wizualnamateriały reklamowewww

DP Centrum Serwisowe

DP Centrum Serwisowe swoją działalność prowadzi na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Właściciel tego autoryzowanego serwisu sprzętu elektronicznego zgłosił się do nas z prośbą o zaprojektowanie ulotki reklamowej. Niewielkie zlecenie przerodziło się w stałą współpracę. Dla naszego klienta stworzyliśmy nie tylko różnorodne materiały reklamowe, ale odświeżyliśmy także logo i zaprojektowaliśmy nową stroną internetową, która umożliwia zdalne zlecenie naprawy dowolnego urządzenia.

Responsywna strona www

Zaprojektowana przez nas responsywna strona www jest nowoczesna i funkcjonalna. Witryna została oparta o system zarządzania WordPress, który umożliwia samodzielną edycję treści i dodawanie nowych podstron oraz ofert specjalnych. Na stronie znajduje się także specjalny formularz zlecenia naprawy, w którym klient może zlecić serwis zepsutego sprzętu. Responsywna strona www umożliwia łatwe przeglądanie z urządzeń mobilnych.

Identyfikacja wizualna

W trakcie prac nad stroną www odświeżyliśmy także logo, aby nadać mu bardziej nowoczesny charakter. Zaprojektowaliśmy również elementy identyfikacji wizualnej, które do tej pory nie były spójne. Na bazie odświeżonego logotypu stworzyliśmy również papier firmowy, wizytówki oraz stopki e-mail.

Reklama offline

Wykonaliśmy również projekty graficzne banerów zewnętrznych, stanowiących nośnik reklamy offline przed siedzibą firmy. A także baner reklamowy umieszczony w windach, na dużych osiedlach mieszkaniowych. Banery są spójne z identyfikacją wizualną firmy. Wykorzystaliśmy w nich elementy graficzne zastosowane również na stronie internetowej.

Michał Piórkowski, Centrum Serwisowe DP

Profesjonalizm i rzetelność na 100%

„Rozpoczęciu współpracy z agencją kreatywną zawsze towarzyszy niepewność, czy postawione cele zostaną dobrze zrozumiane, a także, czy otrzymam produkt odpowiadający moim wyobrażeniom. Po pierwszym spotkaniu z ekipą Ideative, moje wątpliwości zostały skutecznie rozwiane. Już wstępne projekty były dowodem na to, że zostałem uważnie wysłuchany i skupiono się na tym, co dla mnie najistotniejsze. A do tego, wszystkie prace zostały wykonane na czas! Profesjonalizm i rzetelność na 100%.”

Zobacz co zrobiliśmy dla databroker SA
Zobacz co zrobiliśmy dla ASMoney