identyfikacja wizualnawww

Dźwigowa Park

Dźwigowa Park to nowo powstająca inwestycja mieszkaniowa na terenie Warszawy zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, w dzielnicy Włochy. Deweloper Belvedere Nieruchomości z Warszawy, który jest głównym wykonawcą osiedla, podjął współpracę z naszą agencją w zakresie zaprojektowania całej identyfikacji wizualnej oraz stworzenia dedykowanej strony www dla swojej nowej inwestycji.

Tworzenie strony www

Tworzenie strony www dla inwestycji z Warszawy rozpoczęliśmy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z klientem na temat jego oczekiwań dotyczących witryny. Otrzymane informacje pozwoliły nam opracować strukturę strony internetowej i zaproponować wdrożenie konkretnych funkcji. Prace rozpoczęliśmy od zaprojektowania dedykowanego projektu graficznego strony głównej oraz kolejnych podstron. W rezultacie stworzyliśmy stronę internetową, która jest prosta i przejrzysta, a zarazem elegancka i funkcjonalna.

Interaktywny plan nieruchomości

Strona www dla nowej nieruchomości zrealizowanej przez warszawskiego dewelopera została wzbogacona o interaktywny plan budynków. Dzięki temu, podczas wyszukiwania mieszkań, użytkownik witryny może w prosty sposób wybrać budynek, który go interesuje i przeglądać wyniki wyszukiwania jedynie w tym obiekcie. Wyszukiwarka zawiera również szereg innych przydatnych informacji, po których możemy filtrować wyniki – jak piętro, metraż, liczba pokoi, czy status lokalu.

Logotyp

Każda inwestycja mieszkaniowa ma nie tylko oryginalną nazwę, ale również logotyp, który wyróżnia ją na tle konkurencji. Projekt logotypu dla osiedla Dźwigowa Park opierał się na dwóch zmiennych – elegancji oraz bliskości z naturą. Z uwagi na lokalizację inwestycji – w pobliżu terenów zielonych oraz stawów, postanowiliśmy wykorzystać kształt liścia, jako głównego elementu sygnetu. Został on wpisany w bryłę budynku, co sprawia, że logotyp nawiązuje zarówno do techniki, jak i natury. Dobór kolorystyki natomiast pozwala nadać całości eleganckiego rysu.

Identyfikacja wizualna

Opracowaliśmy również m.in. projekty graficzne wizytówek, teczki, czy stopki e-mail. Elementem wspólnym łączącym identyfikację wizualną z wyglądem budynków są pionowe pasy widoczne na elewacji powstających obiektów. Zostały one umiejętnie wykorzystane zarówno w identyfikacji wizualnej, jak i w witrynie www w postaci delikatnego wzoru, a także animacji na stronie głównej.

Zobacz co zrobiliśmy dla Termdach
Zobacz co zrobiliśmy dla Yups