www

Falenty

Pod Warszawą znajduje się niezwykły hotel z szeroką ofertą dla gości biznesowych i indywidualnych. Falenty Biznes i Wypoczynek, bo o nim mowa, to ogromna przestrzeń konferencyjna dla gości biznesowych. Jednak to tylko część oferty, z którą właściciel chciał trafić do swoich klientów poprzez dobrze zaprojektowaną stronę internetową.

Analiza potrzeb i wyznaczenie celów

Nasze prace rozpoczęliśmy od wywiadu z klientem. To pozwoliło nam poznać jego oczekiwania oraz wyłonić cele, które powinna osiągać zaprojektowana strona. Na tym etapie mogliśmy już określić grupę docelową i wyodrębnić jej potrzeby, punkty bólu oraz sposoby rozwiązania ich problemów. Przeprowadziliśmy także analizę konkurencji pod kątem prezentacji oferty oraz rozwiązań nawigacyjnych. Takie przygotowanie pozwoliło nam zaprojektować skuteczną stronę internetową.

Hotel Falenty Wireframing

Userflow i wireframing

Te zagadkowe nazwy odnoszą się do szkicowania budowy strony. Userflow określa kroki podejmowane przez użytkownika w celu osiągnięcia jakiegoś celu. Naszkicowana ścieżka, którą wykonuje użytkownik pozwoliła nam lepiej poznać jego zachowanie na stronie oraz skutecznie ułatwić mu osiągnięcie celów założonych na początku budowania strony. Natomiast makiety wykonane na etapie wireframing’u to proste szkice o niewielkiej liczbie szczegółów, skupiające się na najważniejszy elementach i funkcjach strony. To bardzo pomocna metoda na opracowanie budowy poszczególnych podstron.

Falenty Conferences

Prezentacja sal konferencyjnych

Jedną z kluczowych funkcji, która była ważna dla klienta, ale także dla jego potencjalnych gości była prezentacja możliwości łączenia sal. Obiekt posiada ogromną przestrzeń konferencyjną na różnych piętrach, a spora część sal może łączyć się ze sobą. Zaprojektowaliśmy moduł, który pozwalał zarówno na prezentację sal w formie listy z możliwością filtrowania jak i w formie rzutu izometrycznego z pełnym rozkładem pięter. Takie rozwiązanie umożliwiło użytkownikom przeglądanie mapy położenia poszczególnych sal oraz ich możliwości, a także w wizualny sposób prezentowało sposoby łączenia sal.

Falenty Hotel Smartphone

Integracja z systemem rezerwacji pokoi

Druga istotna z punktu widzenia obiektu hotelowego funkcja strony to oczywiście możliwość rezerwacji pokoi. Klient zarządza obiektem w systemie Profitroom, dlatego naszym zadaniem była integracja strony internetowej z tym narzędziem. Użytkownik w każdym momencie przeglądania strony internetowej Falenty może podjąć decyzję o dokonaniu rezerwacji i jednym kliknięciem otworzyć zewnętrzny moduł z listą dostępnych pokoi na wybrany termin.

Hotel Falenty Website

Strona internetowa dla hotelu

Efektem naszych prac jest strona internetowa, która skierowana jest do konkretnego odbiorcy i osiąga cele, które sprecyzowaliśmy na początkowych etapach prac. Potencjalny gość może w szybki i wygodny sposób złożyć rezerwację. Gość biznesowy doskonale poradzi sobie ze zorientowaniem się w ofercie konferencyjnej i w rozłożeniu sal. Dodatkowo kontakt z obsługą hotelu jest na wyciągnięcie ręki. Nawet w przypadku korzystania ze strony przez telefon wykonanie wspominanych działań nie stanowi problemu. Mikroanimacje i charakterystyczna koncepcja kreatywna strony to elementy, które sprawiają, że strona daje poczucie profesjonalizmu i zapada w pamięci gości.

Zobacz co zrobiliśmy dla ASMoney
Zobacz co zrobiliśmy dla Steakownia