identyfikacja wizualnawww

GadgetHouse

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania key visuala, który stał się motywem przewodnim zarówno dla strony internetowej, jak i identyfikacji wizualnej. Key visual to główny element graficzny marki, który zastosowany jest na materiałach graficznych z nią związanych. Opracowanie key visual daje nam szerokie możliwości związane z projektowaniem wszelkich materiałów firmowych – od elementów identyfikacji wizualnej, poprzez wszelkie nośniki reklamowe, aż po wystrój biura.

Nowa identyfikacja wizualna

Podjęliśmy się również przygotowania identyfikacji wizualnej z wykorzystaniem opracowanego motywu przewodniego. Stworzyliśmy wizytówki, papier firmowy oraz projekt oferty handlowej, a także stopki e-mail.

Strona www

Strona internetowa dla olsztyńskiej firmy GadgetHouse opiera się na przygotowanym wcześniej key visualu. Jego elementy zostały także wykorzystane w kreacjach graficznych na kolejnych podstronach. Witryna oparta jest na systemie WordPress, co umożliwia samodzielne zarządzanie treścią strony www. Strona internetowa została przystosowana do urządzeń mobilnych. Wdrożyliśmy również ciekawe animacje, które urozmaicają wygląd i działanie witryny.

Beata Piórkowska, GadgetHouse.pl

...dbałość o zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu...

„Powierzenie Ideative wykonania strony internetowej zostało rozpatrzone niezmiernie szybko oraz kompetentnie. Profesjonalne wykonanie strony nie budziło zastrzeżeń z naszej strony. Uważamy firmę Ideative za godnego zaufania partnera, który dbałość o zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu.”

Zobacz co zrobiliśmy dla Startup Poland Global
Zobacz co zrobiliśmy dla CittaSlow