www

HerPlace.pl

Herplace to odzież tworzona z myślą o niezależnych kobietach, znających swoją wartość i szukających eleganckich, dobrych jakościowo ubrań z efektownym wykończeniem nadającym całości szyku. We współpracy z agencją WordSmith PR zadbaliśmy o powstanie sklepu internetowego, który nie tylko odzwierciedla charakter marki ale również umożliwia dokonanie zakupu w łatwy i intuicyjny sposób.

Sklep internetowy

Sklep internetowy powstał w oparciu o autorski projekt graficzny, który został wdrożony do PrestaShop. Projekt został dostosowany do wymagań właścicielki marki i zawiera szereg rozwiązań przyjaznych dla użytkowników, dokonujących zakupów online. Wygodny lookbook, blog, newsletter, integracja z profilami marki w mediach społecznościowych, integracja z płatnościami online, a także możliwość realizowania kodów rabatowych.

Lookbook

Wraz ze sklepem internetowym powstała również podstrona lookbook, na której publikowane są zdjęcia prezentujące najnowszą kolekcję. Lookbook zarządzany jest z panelu PrestaShop, dzięki czemu w prosty sposób można aktualizować galerię, dodając w miarę potrzeby coraz nowsze fotografie.

Joanna Górska, HerPlace.pl

Niezwykle cierpliwi, bez problemu wyjaśnią wszelkie wątpliwości...

„Kreatywny, świetnie zorganizowany i profesjonalny zespół. Podczas pracy nad budowaniem wizerunku marki oprócz własnych propozycji potrafili bardzo dobrze zrealizować moją, konkretną wizję. Dodatkowo niezwykle cierpliwi, bez problemu wyjaśnią wszelkie wątpliwości i podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania. Polecam współpracę.”

Zobacz co zrobiliśmy dla Kinetic Fitness Club
Zobacz co zrobiliśmy dla Wiśniowy piec