Kameha

Kameha

brandingwebprint

Kameha to młoda firma oferująca profesjonalną opiekę IT dla przedsiębiorstw. Jej właściciele zgłosili się do nas z prośbą o zaprojektowanie identyfikacji wizualnej dla ich nowej marki. Wraz z postępem prac powstało nie tylko logo i wizytówki, ale także materiały reklamowe oraz strona www.

Kameha

Identyfikacja wizualna

Pierwszym etapem prac nad identyfikacją wizualną był wybór odpowiedniej kolorystyki. Właściciele chcieli, by było to zdecydowane kolory kojarzące się z działaniem oraz biznesem. Postawiliśmy więc na wyrazistą czerwień przełamaną pomarańczem oraz fiolet. Identyfikacja wizualna miała nawiązywać także do kompleksowości oferowanych usług. Zaprojektowaliśmy więc logo, którego sygnet do tego nawiązuje. Ten sam motyw został także wykorzystany na wizytówkach.

Kameha
Kameha

Zespół Ideative jest miły i otwarty na propozycje. Firma świadczy usługi profesjonalnie, na wysokim poziomie. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę

Kateryna Vashchenko
Kameha

Materiały reklamowe

Oprócz identyfikacji wizualnej dla firmy Kameha opracowaliśmy także materiały reklamowe. Dwustronne ulotki oraz naklejki na firmowe auto właścicieli. Dzięki temu marka zyskała dodatkowe nośniki reklamy.

Kameha

Strona www

Strona www dla olsztyńskiej firmy była kolejnym etapem po opracowaniu identyfikacji wizualnej. Strona została oparta o CMS WordPress, jest responsywna i z łatwością można ją przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Kameha

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.