materiały reklamowe

Kinetic Fitness Club

Kinetic Fitness Club to jeden z większych klubów fitness w Olsztynie. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy z klubem w zakresie przygotowania projektów graficznych materiałów reklamowych. W naszej agencji powstały m.in. projekty plakatów promujących ofertę klubu, plakatów motywacyjnych, zaproszeń, billboardów, czy grafik do social media.

Spójny styl graficzny

Naszemu klientowi zależało to tym, aby powstające materiały były nie tylko dynamiczne i ciekawe, ale przede wszystkim spójne. Dzięki opracowaniu jednej linii graficznej projektów, klub może budować wizerunek swojej marki w świadomości potencjalnych klientów za pomocą charakterystycznego przekazu wizualnego. Stworzyliśmy serię grafik okolicznościowych na 10. urodziny klubu – od zaproszeń, poprzez plakaty i grafiki do social media.

Billboardy

Nowa linia graficzna została wykorzystana także na billboardach reklamowych. Przygotowaliśmy projekty graficzne billboardów informujące o nowościach w klubie oraz o ofercie specjalnej  kierowanej do określonej grupy odbiorców.

billboard-projekt-graficzny

Materiały reklamowe

Wyraziste kolory oraz wyróżniające się, geometryczne linie cięcia zastosowaliśmy także na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych – roll-upach, plakatach oraz ulotkach.

Typografia

Mocna i charakterystyczna typografia miała na celu zaakcentowanie atrakcyjnej oferty cenowej klubu. Wykorzystaliśmy ją także do podkreślenia ważności informacji w akcjach promocyjnych, motywacyjnych, konkursowych oraz w mediach społecznościowych.

Emilia Kupiec, Manager Kinetic Fitness Club

...projekty zawsze są oddane przed deadline'm...

„Z Agencją Kreatywną Ideative współpracujemy od ponad roku. Firma została nam polecona przez zadowolonych kontrahentów. Wszystkie zlecone przez nas prace wykonane były z odpowiednią dawką kreatywności i zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo cenimy sobie terminowość – projekty zawsze są oddane przed deadline’m, który wytycza sobie agencja. Istotnym elementem naszej współpracy jest elastyczność w podejściu do nas jako Klienta, na każdym etapie współpracy. Bardzo sympatyczni, komunikatywni i relacyjni ludzie, którzy tworzą agencję są jej największym atutem. Sympatyczna atmosfera kontaktów biznesowych, kompetencja i rzetelność to cechy opisujące Ideative, dlatego też z przyjemnością polecam zespół Agencji Kreatywnej Ideative jako najlepszych profesjonalistów w branży.”

Zobacz co zrobiliśmy dla Apartamenty Opera
Zobacz co zrobiliśmy dla Wiśniowy piec