Olcamp

Olcamp

web

Olsztyńskie Stowarzyszenie Informatyków Olcamp to grono osób zainteresowanych nowymi technologiami i szeroko pojętą informatyką. Olsztyn to dla nich miejsce, w którym organizują cykliczne spotkania osób z branży IT. Często gościmy na tych spotkaniach, jesteśmy także partnerami stowarzyszenia i wspieramy je naszą pracą. Pomogliśmy im w stworzeniu strony internetowej oraz materiałów graficznych.

Olcamp

Materiały graficzne

Przygotowane przez nas materiały graficzne dotyczą przede wszystkim promocji spotkań olcamp. Identyfikatory, plakaty oraz papier firmowy nawiązują do kolorystyki stowarzyszenia oraz do nowych technologii. Są minimalistyczne i charakterystyczne z uwagi na wykorzystany motyw.

Olcamp
Olcamp

Gdybym był inwestorem, a oni startupem szukającym finansowania wsparłbym ich bez wahania. Bardzo dobry kontakt i bezproblemowe realizacje projektów o wysokiej jakości na czas powodują, że współpraca z nimi to przyjemność.

Marek Dominiak

Strona internetowa

Dotychczasowa strona internetowa olsztyńskiego stowarzyszenia wymagała redesignu. Wykonaliśmy go zachowując jednak poprzednią kolorystykę. Nowa witryna zawiera informacje o planowanych spotkaniach, aktualności, informacje o stowarzyszeniu oraz o ludziach, którzy je tworzą. Wielka piątka dla Was!

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.