OlsztynŻyje

OlsztynŻyje

brandingprint

OlsztynŻyje to ciekawa inicjatywa aktywnych ludzi, którzy chcą promować Olsztyn i to, co się w nim dzieje. Jesteśmy lokalnymi patriotami, więc bez zastanowienia wsparliśmy pomysłodawców akcji naszą pracą i kreatywnością. W ramach naszych działań zaprojektowaliśmy logotyp całego przedsięwzięcia oraz plakat i wlepki. Cały czas angażujemy się w projekt OlsztynŻyje i cieszymy się, że możemy być jego częścią.

OlsztynŻyje

Projektowanie logo

Kiedy powstała idea stworzenia nieoficjalnej społeczności Olsztyna, która gromadziłaby miłośników naszego miasta, inicjatywa ta potrzebowała oprawy graficznej. Zaprojektowaliśmy logotyp, który ma odzwierciedlać tętniące życiem miasto i pokazywać, że w Olsztynie wciąż dużo się dzieje.

OlsztynŻyje
OlsztynŻyje

Wiele firm opisuje siebie jako "Młodzi, zdolni i pozytywni", ale nie wiele z nich jest w stanie dotrzymać tej obietnicy. Ideative bez wątpienia tak. Są otwarci na pomysły i potrafią je weryfikować pod kątem przydatności. Dzięki nim projekt "OlsztynŻyje" żyje :)

Paweł Harajda

Grafika reklamowa

Oprócz logotypu dla Olsztyn Żyje powstała także grafika reklamowa. Stworzyliśmy plakaty, na których zamieszczane są kolejne wydarzenia z olsztyńskiej sceny kulturalnej, sportowej, muzycznej i wiele, wiele innych. Zaprojektowaliśmy także zabawne wlepki z zachęcającymi do działania na rzecz miasta hasłami.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.