Osiedle parkowe

Osiedle parkowe

web

Osiedle Parkowe nad Łyną to nowoczesna inwestycja deweloperska, położona w pięknym otoczeniu w Olsztynie. Podczas projektowania strony www musieliśmy więc połączyć naturę i nowoczesność. Wyzwaniem było także zaprezentowanie bogatej oferty mieszkaniowej, co udało się przedstawić w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób.

Osiedle parkowe

Projektowanie strony www

Projekt strony www dla olsztyńskiej inwestycji opiera się na zdjęciach obiektu oraz jego okolicy. Wykorzystując piękne fotografie stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która przedstawia wszystkie walory tej inwestycji. Witryna jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Wyróżnia się także dzięki zastosowaniu prostych, ale przyciągających wzrok efektów. Autorski projekt graficzny strony został oparty na CMS WordPress.

Osiedle parkowe
Osiedle parkowe

Rozwiązania przyjazne użytkownikom

Jednym z elementów naszych działań było zaprojektowanie i wdrożenie intuicyjnej wyszukiwarki mieszkań. Bogata oferta nieruchomości musiała zostać zaprezentowana w sposób przyjazny i przystępny. Wdrożenie tabeli wraz z sortowaniem sprawiło, że użytkownik będzie mógł wyszukać lokal dostosowany do jego wymagań. Dodatkowo tabela jest w pełni responsywna i bez problemu wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Osiedle parkowe
Osiedle parkowe

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.