www

Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe nad Łyną to nowoczesna inwestycja deweloperska, położona w pięknym otoczeniu w Olsztynie. Mieliśmy przyjemność pracować nad witryną internetową, która jest jednym z podstawowych narzędzi sprzedaży lokali mieszkaniowych. Naszemu klientowi zależało na pokazaniu świetnej lokalizacji inwestycji – w pobliżu rzeki oraz parku. Podczas projektowania strony www musieliśmy więc połączyć naturę i nowoczesność. Wyzwaniem było także zaprezentowanie bogatej oferty mieszkaniowej, co udało się przedstawić w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób.

Projekt strony www

Projekt strony www dla olsztyńskiej inwestycji opiera się na zdjęciach obiektu oraz jego okolicy. Wykorzystując piękne fotografie stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która przedstawia wszystkie walory tej inwestycji. Witryna jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Wyróżnia się także dzięki zastosowaniu prostych, ale przyciągających wzrok efektów. Autorski projekt graficzny strony został oparty na CMS WordPress.

Rozwiązania przyjazne użytkownikom

Jednym z elementów naszych działań było zaprojektowanie i wdrożenie intuicyjnej wyszukiwarki mieszkań. Bogata oferta nieruchomości musiała zostać zaprezentowana w sposób przyjazny i przystępny. Wdrożenie tabeli wraz z sortowaniem sprawiło, że użytkownik będzie mógł wyszukać lokal dostosowany do jego wymagań. Dodatkowo tabela jest w pełni responsywna i bez problemu wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Zobacz co zrobiliśmy dla Startup Poland Global
Zobacz co zrobiliśmy dla GadgetHouse