www

Ostróda Yacht

Ostróda Yacht jest częścią międzynarodowego, francuskiego koncernu Groupe Beneteau, światowego lidera w produkcji jachtów i łodzi rekreacyjnych oraz sportowych. Wraz z PRo Communication mieliśmy okazję współpracować ze spółką Ostróda Yacht w zakresie budowy jej nowej witryny internetowej. Głównym celem strony www dla stoczni jachtowej była prezentacja samej firmy oraz jej oferty. Klientowi zależało także, na przedstawieniu spółki, jako rzetelnego i solidnego pracodawcę oraz możliwości zamieszczania ogłoszeń o pracę na swojej stronie.

Strona internetowa stoczni jachtowej

Strona internetowa dla stoczni jachtowej powstała w oparciu o dedykowany, indywidualny projekt graficzny oraz została wdrożona na WordPressie. Zastosowaliśmy w niej menu, w postaci tzw. „hamburger menu” widocznego cały czas w witrynie podczas jej scrollowania. Po wybraniu ikony nawigacji zaprezentowaliśmy w pełni całą strukturę menu stawiając także na nawiązania graficzne w postaci lin, związane z działalnością marki. Stała współpraca naszej firmy oraz klienta zarówno na etapie projektowania, jak i wdrożenia strony zaowocowała powstaniem witryny dopasowanej do potrzeb marki oraz charakteru jej działalności.

Funkcje witryny

Budowa strony głównej została oparta o pionowy slider (Fullscreen Scrolling Websites), w którym każda kolejna sekcja jest osobną częścią prowadzącą do dalszych podstron. Slider przeładowuje się zarówno podczas scrollowania witryny, jak i za pomocą bocznego panelu nawigacyjnego. Strona główna zaprojektowana jest w ten sposób, że umożliwia dodanie kolejnych sekcji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Witryna dla stoczni jachtowej z uwagi na międzynarodowy charakter działalności stworzona jest w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Zastosowanie odpowiedniego modułu językowego umożliwia również rozbudowę witryny o kolejne języki.

Po zakończeniu prac związanych z wdrożeniem strony internetowej objęliśmy ją również kompleksową opieką w zakresie bezpieczeństwa oraz aktualizacji WordPressa i wtyczek.

Ostróda Yacht - animacja przewijania sekcji
Zobacz co zrobiliśmy dla Logo
Zobacz co zrobiliśmy dla L.K. Bieleccy Optyk