Programiści

Programiści

brandingweb

Programiści to zespół specjalistów, zajmujących się wdrażaniem szytych na miarę rozwiązań IT. Ich firmowa strona internetowa została zaprojektowana i wdrożona w technologii responsive web design, dzięki czemu wyświetla się poprawnie także na urządzeniach mobilnych. Głównym elementem witryny, przyciągającym wzrok jest profesjonalny film, który został zamieszczony w topie strony. Oryginalne ikony zaprojektowane na wzór pojedynczych pikseli nadają całości nowoczesnego charakteru.

Programiści

Efekty na stronie internetowej

Ciekawe efekty na stronie internetowej nie tylko ją wyróżniają, ale przede wszystkim przyciągają wzrok potencjalnego klienta. Naszym zadaniem było wdrożenie efektów, które jednocześnie nie obciążą działania firmowej strony www. Zaproponowaliśmy więc nietypowe, otwierane menu, które wyróżnia stronę na tle konkurencji oraz drobne efekty na przyciskach.

Programiści
Programiści

Branding marki

Stworzyliśmy także branding marki. Oprócz strony internetowej, która była kolejnym etapem prac, zaprojektowaliśmy takie elementy, jak logotyp, roll-up, ulotki, czy papier firmowy. Wszystko razem tworzy spójną i charakterystyczną dla firmy całość

Programiści
Programiści

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.