www

SHL Polska

SHL Polska to oddział globalnej marki, która dzięki autorskim i innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie określania potencjału pracowników, wpływa na lepszą efektywność ich pracy, skuteczniejsze zarządzanie ludźmi i pomaga podejmować trafniejsze decyzje rekrutacyjne. Celem stworzenia strony internetowej było nie tylko zaprezentowanie poszczególnych rozwiązań firmy i jej oferty, ale także przedstawienie wynikających z nich korzyści na przykładzie konkretnych case studies. Firmowa witryna miała także być kompendium wiedzy związanym z innowacyjną platformą Talent Central, którą firma wdraża u swoich klientów.

projekt-strony-glownej-mockup

Budowa modułowa WordPress

Projektowanie strony internetowej rozpoczęliśmy od badania potrzeb klienta oraz analizy dostarczonych materiałów, aby zbudować jak najbardziej przejrzystą architekturę witryny. Jednym z głównych elementów, na którym najbardziej zależało naszemu klientowi była możliwość szerokiego rozbudowywania podstron z rozwiązaniami ze swojej oferty. Dlatego też zaproponowaliśmy mu budowę modułową strony opartą na WordPressie.

Budowa taka opiera się na zaprojektowaniu omówionych wcześniej z klientem modułów, a następnie wdrożeniu ich do WordPressa w taki sposób, aby każdą kolejną podstronę z danym rozwiązaniem ofertowym klient mógł budować samodzielnie z dostępnych modułów. Oznacza to, że podstrona nie posiada sztywnej struktury i kolejności, a administrator może dowolnie zmieniać kolejność poszczególnych sekcji zarówno na nowych podstronach, jak i na obecnych.

Dzięki temu rozwiązaniu panel administracyjny umożliwia szeroką rozbudowę istniejących podstron o nowe treści lub grafiki, a także dowolne konstruowanie wyglądu nowych podstron.

projekt-strona-www-wordpress

Strona www dla branży HR

Strona internetowa zawiera szereg informacji o samej firmie, jej doświadczeniu, prowadzonych badaniach oraz wprowadzonych na rynek nowatorskich rozwiązaniach. Jest także swoistym kompendium wiedzy dla klientów firmy, w zakresie oferowanych produktów oraz platformy Talent Central. Rozbudowana „Strefa Klienta” pozwala znaleźć informacje o samej platformie, o prowadzonych szkoleniach, czy o narzędziach, jak kwestionariusze oceny pracowników oraz testy zdolności.

Witryna zawiera także formularze umożliwiające otrzymanie darmowych materiałów na podany adres e-mail. Każdy taki formularz jest spersonalizowany graficznie i kolorystycznie. Podanie odpowiednich danych umożliwia pobranie niepublikowanych materiałów, co jest dodatkową pomocą dla klientów szukających wsparcia w zakresie badania kompetencji oraz rozwoju pracowników.

mockup-smarthone-strona-www-wordpress

Aneta Fita, SHL Polska Sp. z o.o.

Z pełnym zaufaniem polecamy Ideative.

„SHL Polska współpracuje z Ideative od sierpnia 2018 roku i współpraca od samego początku przebiega na najwyższym poziomie świadczenia usług. Podczas dotychczasowej współpracy firma wykazała się rzetelnością, terminowością dostaw, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumienia potrzeb klienta. Usługi świadczone przez Ideative są realizowane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień rzeczowych oraz terminowych. Z pełnym zaufaniem polecamy Ideative kolejnym klientom, jako solidnego i godnego zaufania dostawcę usług nowoczesnych stron internetowych.”

Zobacz co zrobiliśmy dla Solaris House
Zobacz co zrobiliśmy dla Apartamenty Dragonów