www

Solaris House

Czapliniecka 44B to nowoczesna, jednocześnie kameralna oraz funkcjonalna inwestycja w spokojnej dzielnicy Bełchatowa.

Deweloper odpowiedzialny za powstanie inwestycji Solaris House Starhedge S.A z siedzibą w Warszawie, podjął współpracę z naszą agencją w zakresie stworzenia dedykowanej strony www dla swojego przedsięwzięcia.

Powstawanie strony internetowej dla inwestycji mieszkaniowej

Pracę nad stworzeniem dedykowanej strony internetowej rozpoczęliśmy od wywiadu z klientem. Otrzymane informacje pozwoliły nam opracować budowę strony internetowej oraz funkcję, które ma spełniać i które mają zostać zaimplementowane.

Prace rozpoczęliśmy od opracowania projektu graficznego strony głównej oraz kolejnych podstron. W efekcie stworzyliśmy witrynę, która jest jednocześnie prosta i intuicyjna, a zarazem gustowna i pełna elegancji. Charakterystycznym elementem są wyróżniające się poszczególne elementy na stronie, w kolorze żółtym, co dodaje stronie nowoczesności.

Strona posiada takie funkcje jak przegląd listy mieszkań z możliwością filtracji lokali po metrażu, ilości pokoi, określonego piętra. Prosta wyszukiwarka pozwala użytkownikowi w łatwy sposób wyszukać mieszkanie dostosowane do jego potrzeb. Dużym atutem jest funkcja, przedstawiająca pomysły na aranżacje mieszkania, za pomocą slidera. Takie rozwiązanie pozwala klientowi w prosty sposób wyobrazić sobie szeroką ofertę firmy.

Strona internetowa Solaris House oparta jest na panelu WordPress, który umożliwia samodzielną edycję treści na stronie. Daje on pełną kontrolę nad treściami na stronie bez angażowania osób z zewnątrz – klient może samodzielnie zarządzać listą mieszkań, aktualizując ją, aby informacje dotyczące lokali były zawsze aktualne.

Rezultatem naszego projektu jest intuicyjna oraz szykowna strona internetowa, skierowana do konkretnego odbiorcy. Potencjalny klient może w prosty sposób odczytać specyfikację danego mieszkania jak i jego orientacyjną aranżację. Elementy kreatywne witryny, sprawiają, iż jest ona pełna dynamizmu oraz przykuwa uwagę użytkownika.

Zobacz co zrobiliśmy dla Steakownia
Zobacz co zrobiliśmy dla SHL Polska