identyfikacja wizualnamateriały reklamowewww

Steakownia

Steakownia to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości wołowinę i doceniają najwyższej klasy steki. Strona internetowa sieci restauracji musiała nie tylko być spójna z całym wizerunkiem marki, ale także oferować możliwość zarządzania i prezentacji menu ze wszystkich lokali.

Steakownia - strona internetowa restauracji

Strona internetowa dla sieci restauracji

Na etapie planowania kluczowym było poznanie potrzeb klienta oraz zachowań klientów. Istotną funkcją witryny jest umożliwienie wygodnego zarządzania ofertą w menu dla konkretnych lokali. Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby użytkownik mógł w łatwy sposób przełączać się pomiędzy lokalami i zawsze wiedział, menu którego lokalu właśnie przegląda.

Skupiliśmy się również na tym, aby strona główna w przejrzysty sposób definiowała co jest główną ofertą restauracji, a także umożliwiała szybkie dostanie się do zawartości menu.

Dodatkowym elementem są także inspiracje kuchenne przygotowane przez szefów kuchni  Steakowni, które pozytywnie wpływają na profesjonalny wizerunek restauracji, a także odgrywają dużą rolę w pozycjonowaniu strony.

Responsywna strona internetowa sieci restauracji

Produkty wizerunkowe dla restauracji

Klient dysponował częścią materiałów identyfikacji wizualnej, np. logotypem. Postanowiliśmy rozwinąć i dopracować wizerunek marki, dyktując wizualny kierunek nie tylko strony internetowej, ale także pozostałych materiałów wizerunkowych. Zaprojektowaliśmy m.in. menu w formie otwieranej karty oraz ulotki rozdawanej potencjalnym klientom.

Podczas projektowania materiałów zaplanowaliśmy rozłożenie treści w taki sposób, aby wszystko było czytelne, a także w jasny sposób prezentowało hierarchię informacji. Produkty oczywiście są spójne z całą identyfikacją marki, już na pierwszy rzut oka pozwalają potencjalnym klientom łatwo skojarzyć restaurację. Istotnym elementem jest także ciekawy sposób prezentacji lokalizacji lokalu na mapie zaprojektowanej ręcznie w stylu pasującym do wizerunku.

Steakownia - menu, ulotka reklamowa
Zobacz co zrobiliśmy dla Falenty
Zobacz co zrobiliśmy dla Solaris House