identyfikacja wizualnamateriały reklamowe

Termdach

System Termdach to innowacyjne rozwiązanie w zakresie energii odnawialnej i pozyskiwania ciepła z dachu. Naszym zadaniem było opracować kompleksowy zestaw materiałów reklamowych, które w czytelny sposób pokazywały zasadę działania produktu oraz jego zalety. Zajęliśmy się nie tylko kompleksowym opracowaniem merytorycznym oraz zaprojektowaniem wszystkich materiałów, ale także ich wykonaniem.

Termdach - Ścianka POP-up, trybunka, roll-up

Projekty grafik reklamowych

Prace rozpoczęliśmy od opracowania wszystkich treści oraz od przygotowania key visualu (tzw. motywu przewodniego w koncepcji graficznej). Stworzyliśmy zestaw materiałów na targi – ściankę POP-up, trybunkę, roll-upy oraz x-banery. W ramach kompleksowej obsługi graficznej opracowaliśmy także typowe materiały wspierające sprzedaż produktu – ulotki, plakat, reklamy prasowe.

Termdach - ulotka, plakat, reklama prasowa

Reklama zewnętrzna

Kolejnym etap prac było zaprojektowanie reklamy outdoorowej, która ma w prosty sposób informować o nowym produkcie i zachęcać do uzyskania szerszej wiedzy na jego temat za pomocą strony internetowej. Do celów użytkowych zaprojektowana została także siatka budowlana z logotypem systemu Termdach, która w ten sposób również stała się dodatkowym nośnikiem informacji o produkcie.

Termdach - reklama zewnętrzna

Gadżety

Wraz z podstawowymi materiałami reklamowymi, które wspierają sprzedaż produktu zaprojektowaliśmy także gadżety, takie jak torby reklamowe, kubki, kubki termiczne, długopisy oraz smycze reklamowe. Gadżety są bardzo popularnym sposobem zwrócenia uwagi klientów, szczególnie na targach, gdzie każdemu odwiedzającemu stoisko można wręczyć drobny gadżet. W ten sposób budujemy także wizerunek marki w świadomości konsumentów.

Termdach - Gadżety reklamowe
Zobacz co zrobiliśmy dla Brawo Domy Pasywne
Zobacz co zrobiliśmy dla Dźwigowa Park