www

Eva Zdrój

Woda EVA ZDRÓJ to woda źródlana pochodząca z uzdrowiska litewskich Druskiennik. Jej producent zaprosił nas do współpracy nad nową stroną produktową. Wspólnie z agencją Wordsmith PR, która zadbała o treści w witrynie, stworzyliśmy nowoczesną, ale zarazem czytelną i bogatą w animacje stronę internetową, która w ciekawy sposób komunikuje ofertę oraz wartości marki EVA ZDRÓJ.

Produktowa strona internetowa

Aby sprostać wymaganiom naszego klienta zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę produktową, której głównym elementem jest butelka wody EVA ZDRÓJ. Naszym celem było nie tylko pokazanie samego produktu, jego składu oraz wartości odżywczych, ale również pełnego przekroju oferty i działalności marki w obszarze CSR. Udało się to osiągnąć dzięki zaprojektowaniu poszczególnych zakładek, z których każda prezentuje inny element składający się na całość marki EVA ZDRÓJ.

Ciekawe efekty na stronie www

Naszemu klientowi zależało na tym, aby strona produktowa była ciekawa i przyciągała wzrok. Dlatego też postanowiliśmy wdrożyć w niej kilka efektownych animacji. Od preloadera, poprzez animację imitującą wodę w nagłówku, aż po butelkę na stronie głównej, która przesuwa się wraz ze scrollowaniem witryny. W ten sposób strona zyskała na świeżości. Jednocześnie jej optymalizacja pozwoliła skrócić czas ładowania. Dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design, strona jest dostępna z komputerów, tabletów oraz smartfonów.

Piotr Kłopotowski, MAG Dystrybucja sp. z o.o. sp.k

...należy do tych, które stawiają na wysoką jakość realizowanych zleceń...

„Firma rzetelna, terminowa i wysoce kreatywna. Należy do tych, które stawiają na wysoką jakość realizowanych zleceń. Zespół realizujący projekt na bieżąco informuje o postępach. Zapewnia bardzo dobrą komunikację. W trakcie wzajemnych ustaleń potrafi zachować asertywność w przyjmowaniu rozwiązań. Skutecznie dąży do realizacji celów. Realizacja naszego zlecenia została wykonana z sukcesem w przewidzianym czasie i budżecie. Życzę im dalszych ambitnych i dobrych projektów!”

Zobacz co zrobiliśmy dla Yups
Zobacz co zrobiliśmy dla Apartamenty Opera