YogoFreeze

YogoFreeze

weboutdoorprint

Yogofreeze to restauracja specjalizująca się w deserach na bazie jogurtów mrożonych. Firma działa w turystycznej miejscowości Mikołajki. Opracowaliśmy dla niej projekty reklam zewnętrznych oraz zaprojektowaliśmy stroną internetową. Witryna jest przyjazna urządzeniom mobilnym. Zajmowaliśmy się także komunikacją marki w social media.

YogoFreeze

Reklama outdoorowa

Reklama outdoorowa powstała już po stworzeniu strony internetowej. Zarówno kolorystyka, jak i wykorzystana typografia korelują z projektem witryny. Zaprojektowaliśmy ciekawy i wyrazisty cennik oraz stand-up, który został umieszczony niedaleko firmowego lokalu.

YogoFreeze
YogoFreeze

Możemy polecić Ideative, jako wykonawcę, z którym współpracuje się bezproblemowo i który dba o najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług. Zespół jest otwarty na propozycje, pełen świeżych pomysłów. Liczymy na dalszą współpracę.

Projektowanie strony internetowej

W projekcie strony internetowej wykorzystaliśmy różne odcienie koloru niebieskiego oraz różowego. Kojarzą się one z lekkością i jogurtowym smakiem. Nawiązują także do logotypu restauracji. Branża gastronomiczna rządzi się swoimi prawami, dlatego też strona internetowa dla restauracji musiała przykuwać wzrok klientów. Wykorzystaliśmy więc takie elementy, jak owoce czy mleko, które kojarzą się ze zdrowymi produktami.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz strony internetowej lub innego projektu? Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.