materiały reklamowewww

Zakłady Mięsne WARMIA

Zakłady Mięsne „Warmia” to jeden z największych producentów mięsa oraz wędlin na Warmii i Mazurach. Wspólnie z agencją Wordsmith PR, która odpowiadała za opracowanie treści, stworzyliśmy nową, funkcjonalną stronę internetową prezentującą nie tylko podstawowe informacje o producencie, ale przede wszystkim cały jego asortyment. Nasza współpraca poszła o krok dalej i w chwili obecnej zajmujemy się również projektowaniem różnorodnych materiałów reklamowych, promocyjnych i wystawienniczych dla  ZM „Warmia”.

warmia-strona-www

Stworzenie strony internetowej

Stworzenie strony internetowej  rozpoczęliśmy od analizy i opracowania architektury strony www. Następnie zajęliśmy się stworzeniem projektu graficznego całego serwisu. Miał być nie tylko zgodny z nową identyfikacją wizualną, ale również być nowoczesny, minimalistyczny i nie przeładowany zbędną treścią. Podczas projektowania postawiliśmy więc na czerwono-czarną kolorystykę tak charakterystyczną dla naszego klienta oraz wyróżnienie zdjęć produktów. Stworzyliśmy intuicyjne menu oraz listę produktów, którą można przeglądać w wygodny sposób. W witrynie znajdują się także aktualności, przepisy oraz zaprezentowana jest sieć sklepów, którą można przeglądać z widoku mapy oraz listy.

Strona www jest oparta o platformę WordPress, a panel administracyjny umożliwia w pełni samodzielne zarządzanie witryną, dodawanie, edytowanie produktów, treści, sklepów, aktualności, przepisów i wszelkiego rodzaju innych treści oraz multimediów.

warmia-strona-responsywna

Materiały reklamowe do druku

W związku z owocną współpracą przy tworzeniu strony www, zostaliśmy poproszeni także o zaprojektowanie różnorodnych materiałów reklamowych dla ZM „Warmia”. W ramach naszych prac przygotowaliśmy plakaty, ulotki, banery reklamowe, szyldy, opakowania na gadżety, etykietę, a także grafiki do wnętrz sklepów firmowych zlokalizowanych w różnych miastach w naszym województwie.

warmia-materialy-reklamowe

Materiały wystawiennicze

Przygotowaliśmy także komplet materiałów wystawienniczych na targi. Zaprojektowaliśmy grafiki na standy, rollup, reklamę do katalogu eventowego oraz prezentację multimedialną. Wszystkie projekty graficzne są spójne i utrzymane w stylistyce strony internetowej. Dzięki utrzymaniu jednolitego kierunku w prezentacji materiałów reklamowych, firma może budować swój wizerunek nie tylko w sieci, ale również w przestrzeni poza nią.

warmia-targi

Alicja Mróz, Zakłady Mięsne "Warmia" Mardi sp. z o.o.

Na uwagę zasługuje szybka, terminowa realizacja zleceń.

„Studio wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do klienta, pomysłowością i bogatym warsztatem grafików. Cechuje je staranność i dbałość o każdy szczegół. Na uwagę zasługuje szybka, terminowa realizacja zleceń. Studio Ideative jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia.”

Zobacz co zrobiliśmy dla L.K. Bieleccy Optyk
Zobacz co zrobiliśmy dla Bea’s cookbook