SŁOWA, KTÓRE ANGAŻUJĄ

Tworzenie treści

Napisanie skutecznych tekstów na stronę internetową, bloga, ulotkę, czy landing page nie jest prostym zadaniem. Z jednej strony mają one zachęcać klienta do skorzystania z Twoich usług lub zakupu produktu, a z drugiej rzetelnie opisywać dany produkt, czy usługę.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu skutecznych i przystępnych treści marketingowych – skontaktuj się z nami! Pomożemy w napisaniu wartościowych tekstów, które przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów i sprawią, że Twoje materiały marketingowe będą skutecznym narzędziem ich pozyskiwania.

 

Jakiego rodzaju treści tworzymy?

Teksty na bloga

Prowadzenie firmowego bloga nie tylko korzystnie wpływa na wizerunek firmy, ale także na takie kwestie, jak pozycjonowanie. Dzięki wartościowym treściom Twoja firma jest postrzegana, jako ekspert w swojej branży, a blog firmowy staje się skutecznym narzędziem content marketingu, za pomocą którego pozyskujesz nowych klientów.

 

Treści na strony internetowe

Piszemy profesjonalne teksty na strony internetowe, tworzymy opisy produktów do sklepów internetowych. Potrafimy zgłębić każdą tematykę. Współpracujemy, konsultujemy, analizujemy, poprawiamy. Wszystko po to, aby stworzyć unikalne treści, które usprawnią proces zakupowy na Twojej stronie www, czy w sklepie internetowym.

 

Social media

Tworzenie treści, zarządzanie społecznością, obsługa graficzna, tworzenie postów na Facebooka, prowadzenie konkursów, angażowanie i zdobywanie fanów. Dbamy o wizerunek firm, produktów i marek w social media. Nie mówimy do fanów – rozmawiamy z nimi! Dzięki mediom społecznościowym Twoja firma także może komunikować się z klientami!

 

Artykuły tematyczne i sponsorowane

Piszemy artykuły tematyczne, artykuły sponsorowane do magazynów online, artykuły specjalistyczne. Żadna tematyka nam nie straszna. A jeśli czegoś nie będziemy pewni? Zapytamy Cię o szczegóły! Wszystko po to, aby stworzyć ciekawy i wartościowy tekst z punktu widzenia Twoich klientów.

Możemy Ci również pomóc w opracowaniu treści do materiałów reklamowych, jak ulotki, plakaty, foldery promocyjne, katalogi produktowe. Daj nam znać, jeśli chcesz skorzystać z pomocy w tworzeniu unikalnych treści.  Nasi copywriterzy z chęcią zajmą się realizacją Twojego zlecenia.

Sprawdź nas!

Chcesz sprawdzić, jak piszemy zanim zlecisz nam stworzenie treści? Nie ma problemu!

Zajrzyj na naszego bloga i sam oceń umiejętności naszych copywriterów.

Zobacz