PIĘKNE I FUNKCJONALNE APLIKACJE

Interfejsy aplikacji

Masz pomysł na przydatną aplikację, która zawojuje świat? A może wymyśliłeś system, który usprawni pewne procesy w konkretnej branży? Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się przeniesieniem Twojego pomysłu na gotowy projekt graficzny – dobrze trafiłeś! Zajmujemy się projektowaniem interfejsów aplikacji mobilnych i systemów webowych.

 

Jakie projekty aplikacji możemy dla Ciebie przygotować?

Aplikacje mobilne

Projektujemy interfejsy dla aplikacji mobilnych opartych na systemach operacyjnych iOS oraz Android. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wykorzystywaniu odpowiednich narzędzi tworzymy czytelne, przejrzyste i przede wszystkim funkcjonalne dla użytkownika projekty interfejsów. Gotowy projekt projekt interfejsu możemy wyeksportować dla różnych gęstości ekranów, wiec dany projekt można łatwo przystosować do różnych urządzeń.

Aplikacje webowe

Tworzymy projekty graficzne aplikacji i systemów dostępnych z poziomu przeglądarki internetowej. Cały interfejs projektujemy zgodnie z zasadami UX design, mając na uwadze doświadczenia użytkownika, który ma styczność z aplikacją. Dzięki funkcjonalnemu podejściu, ukierunkowanemu na odczucia użytkownika korzystającego z produktu, w konsekwencji dostarczamy projekt graficzny, który jest prosty, funkcjonalny i użyteczny.

Nasze projekty tworzymy przede wszystkim dla użytkowników. Dlatego kładziemy nacisk na UX – intuicyjność i funkcjonalność interfejsu to dla nas podstawa. Ale w swojej pracy nie pomijamy również aspektów estetycznych. W końcu wygląd aplikacji wpływa na jej odbiór przez użytkowników i zapewnia przyjemne interakcje między nimi, a produktem. Dlatego też, finalnie w Twoje ręce trafia projekt graficzny, który jest i piękny i użyteczny.

Napisz do nas i opowiedz o swoim pomyśle!

Przygotujemy dla Ciebie projekt interfejsu aplikacji mobilnej lub systemu webowego.

Zapytaj o współpracę