ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ W SIECI

Sklepy internetowe

Chcesz rozpocząć przygodę z własnym biznesem w sieci? Potrzebujesz funkcjonalnego i skrojonego pod Twoje potrzeby sklepu internetowego. Własny sklep internetowy pozwala uniezależnić swój biznes od zewnętrznych serwisów, na których wiele firm prowadziło do tej pory sprzedaż.

 

Nasze sklepy internetowe tworzymy w oparciu o WooCommerce. Autorski projekt graficzny oraz silnik z rozbudowanymi możliwościami konfiguracji produktów i licznymi integracjami pozwalają na stworzenie intuicyjnego i łatwego w zarządzaniu serwisu. Sklep możesz skonfigurować w dowolny sposób dodając określone kategorie i przypisując do nich konkretne produkty. Zadbamy także o to, aby Twój sklep był dostosowany do urządzeń mobilnych.

Co daje Ci własny sklep internetowy?

Dopasowanie do własnych potrzeb

Twój sklep – Twoje zasady. Możemy go spersonalizować zarówno pod względem wyglądu, jak i pod względem funkcji, które chciałbyś zaoferować swoim klientom. Autorski projekt graficzny pozwoli pokazać indywidualny charakter Twojego sklepu internetowego. Natomiast wszelkiego rodzaju integracje (Allegro, Paczkomaty, systemy magazynujące, etc.) pomogą w sprawniejszych zakupach i lepszym zarządzaniu platformą.

Rozbudowane możliwości sprzedaży

Płatności online, sprzedaż krzyżowa, listy ulubionych produktów, oceny i komentarze do produktów, proste filtrowanie i sortowanie. To tylko niektóre funkcje dostępne w WooCommerce. Możemy wdrożyć także udostępnianie produktów w mediach społecznościowych, czy podpiąć moduł ostatnio przeglądanych. W sklepie internetowym jest także możliwość prezentacji nowości, bestsellerów oraz promocji.

Pełna kontrola nad ofertą

Panel administracyjny sklepu internetowego opartego o WooCommerce posiada wiele funkcji umożliwiających sprawne zarządzanie sklepem. Pozwala na dodawanie nieograniczonej ilości produktów oraz ich różnorodne kombinacje. Umożliwia obsługę zamówień, zarządzanie zwrotami, kontami klientów, zarządzanie rabatami, kontrolowanie wysyłek, daje dostęp do statystyk i analiz.

Zwiększenie ilości klientów

Już ponad 60% stron www w Polsce jest przeglądana ze smartfonów, a tylko 38% z komputerów. Dlatego należy ułatwić użytkownikom mobilnym proces zakupowy, aby mogli go przeprowadzić w każdej dogodnej dla siebie chwili, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają. Zadbamy o to, aby Twój sklep internetowy był responsywny i automatycznie dopasowywał się do różnych rozdzielczości.

To tylko część korzyści wynikających z posiadania własnego sklepu internetowego. Sklep możesz skonfigurować w dowolny sposób dodając określone kategorie i przypisując do nich konkretne produkty. Stosując odpowiednie narzędzia (Google Analytics, Google AdWords), możesz także sukcesywnie zwiększać sprzedaż i mierzyć konwersje.

 

Co otrzymasz w ramach stworzenia sklepu internetowego?

  • autorski projekt graficzny
  • panel administracyjny (WooCommerce)
  • sklep internetowy dostosowany do urządzeń mobilnych
  • gwarancję
  • przekazanie praw autorskich
  • wdrożenie wybranych funkcji (social media, moduł językowy, blog, newsletter)
  • integracja z zewnętrznymi serwisami (Google Analytics, FreshMail, MailChimp, LiveChat, Paczkomaty, Allegro etc.)

 

Zapytaj o dedykowany sklep internetowy!

Planujesz rozpocząć przygodę z biznesem w sieci? Pomożemy stworzyć Twój wymarzony sklep internetowy.

Zapytaj o sklep