STRONA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Strony internetowe

Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest nie tylko funkcjonalna dla jej użytkowników, ale przede wszystkim skuteczna. Jej głównym zadaniem jest spełnianie celów założonych w strategii biznesowej przedsiębiorstwa. Jest podstawowym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów. Dlatego stworzenie firmowej strony www powinno być dobrze przemyślanym działaniem.

 

Jakie korzyści daje własna strona internetowa?

Prezentacja oferty firmy

Firmowa strona internetowa pozwala na zaprezentowanie oferty swoich usług lub produktów. Dzięki panelowi administracyjnemu do zarządzania witryną, w każdej chwili możesz dodać nową usługę, zmienić cennik pokazany na stronie lub dodać nowy produkt. Panel administracyjny WordPress umożliwia również dodawanie informacji o firmie, prowadzenie firmowego bloga lub aktualności. Masz pełen wpływ na to, jakie treści pojawią się na Twojej stronie www i możesz je w pełni edytować.

Dopasowanie do własnych potrzeb

Dzięki autorskiemu projektowi graficznemu witryna może zostać w pełni dostosowana do potrzeb danej firmy oraz jej identyfikacji wizualnej. Każdy indywidualny projekt graficzny jest inny, jednak powinien zawierać podstawowe elementy, które pozwolą użytkownikom na sprawne poruszanie się po stronie internetowej. Widoczne przyciski CTA, intuicyjne menu oraz funkcjonalny układ strony sprawiają, że Twoi potencjalni klienci z łatwością mogą zapoznać się z ofertą Twojej firmy.

Zwiększenie ilości klientów

Strona internetowa jest narzędziem, którego celem powinno być pozyskiwanie klientów. Dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz optymalizacja firmowej witryny www poprawiają jej pozycję  w wyszukiwarce Google. To z kolei przekłada się na większą ilość wejść na stronę oraz zdobycie większej ilości potencjalnych zapytań i leadów.

Budowanie wiarygodności firmy

Firmowa strona internetowa jest podstawowym elementem komunikacji firmy ze swoimi klientami. Jej brak lub nieprawidłowe działanie może negatywnie wpływać na wiarygodność danego przedsiębiorstwa. Dlatego tak istotne jest nie tylko jej stworzenie, ale również regularne aktualizowanie strony internetowej oraz zamieszczenie na niej opinii klientów, partnerów oraz posiadanych certyfikatów.

To tylko niektóre korzyści dla Twojego biznesu wynikające z posiadania własnej strony internetowej. Dzięki jej optymalizacji możesz wpływać na pozycję witryny w Google, możesz również uruchomić reklamy (AdWords lub Facebook Ads), które kierują klientów do Twojej witryny. Możesz także prowadzić blog i przekazywać dodatkową wiedzę swoim odbiorcom, budując w ten sposób pozycję, jako eksperta w swojej branży.

 

 

Responsywne strony www

Rosnąca popularność smartfonów i tabletów sprawia, że strony www dopasowane do urządzeń mobilnych stają się standardem w sieci. Także zmiany w wyszukiwaniach mobilnych wprowadzane przez Google świadczą o tym, że firmy powinny dostosować się do nawyków użytkowników mobilnych.

Jak więc przygotować swoją witrynę na erę mobile?

Jednym z rozwiązań są responsywne strony www. Strony RWD (Responsive Web Design) automatycznie dopasowują się do rozdzielczości urządzenia, z którego są przeglądane. Dzięki temu, zarówno na smartfonie, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym, strona wyświetla się poprawnie, jest czytelna i przejrzysta.

 

Dzięki wdrożeniu technologii responsive web design w firmowej witrynie lub sklepie internetowym otwieramy się na klientów, którzy na co dzień korzystają z urządzeń mobilnych. Responsywne strony www umożliwiają im łatwą nawigację, proste dokonywanie zakupów, przeglądanie produktów, czy szybki kontakt z daną firmą.

Co otrzymasz w ramach usługi stworzenia strony internetowej?

  • autorski projekt graficzny
  • panel administracyjny (WordPress)
  • stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych
  • 12 miesięcy gwarancji
  • przekazanie majątkowych praw autorskich
  • wdrożenie wybranych przez siebie funkcji (np. social media, moduł językowy, blog, wyszukiwarka, newsletter, etc.)
  • integrację z zewnętrznymi serwisami (Google Analytics, Disqus, FreshMail, MailChimp, LiveChat, etc.)
  • 3 miesięczną, darmową usługę aktualizacji WordPressa oraz zainstalowanych wtyczek, a także wykonania kopi zapasowej.

 

Strona www na miarę Twoich potrzeb!

Jeśli potrzebujesz dedykowanej witryny www dla swojego biznesu, nie czekaj, napisz do nas!

Zapytaj o stronę www