POMOC PROGRAMISTYCZNA DLA TWOJEJ FIRMY

Usługi programistyczne

Opieka programistyczna nad Twoją stroną www lub sklepem internetowym spędza Ci sen z powiek? Twoja strona nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych i chciałbyś, aby w końcu weszła w erę mobile? Potrzebujesz wykonawcy nowego serwisu internetowego? A może chciałbyś wprowadzić w swojej witrynie kilka modyfikacji, które usprawnią jej działanie?

 

Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś „tak”, to jesteś w dobrym miejscu. Z chęcią przyjrzymy się Twojemu projektowi i pomożemy w przekuciu tego, co w głowie, na papierze lub w Photoshopie w działający organizm.

 

Jakie usługi programistyczne możesz u nas zamówić?

Opieka programistyczna

Jest to abonamentowa usługa, w ramach której możesz wykupić określoną ilość godzin programistycznych. Dzięki stałej opłacie miesięcznej masz do wykorzystania limit godzin, w ramach którego programista wykona określone zmiany np. na stronie www lub w sklepie internetowym. W ten sposób nie musisz zatrudniać programisty na etat w swojej firmie i zawsze możesz liczyć na szybką pomoc programistyczną.

Wdrożenie projektu graficznego

Jeśli posiadasz już projekt strony internetowej lub sklepu internetowego możemy zająć się jego implementacją. Strony internetowe uruchamiamy na WordPressie, a sklepy online na platformie PrestaShop lub na WordPressie w oparciu o wtyczkę WooCommerce. Otrzymujesz więc panel administracyjny, dzięki któremu możesz zarządzać stroną lub sklepem. Wspólnie ustalamy także rozwiązania, które zastosujemy na Twojej witrynie. Zawsze możesz liczyć na naszą poradę w zakresie wdrażania poszczególnych funkcji.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Jeśli Twoja strona www nie dostosowuje się do urządzeń mobilnych, możemy pomóc. Wdrożymy technologię Responsive Web Design, która umożliwi automatyczne dopasowanie strony do wyświetlania na smartfonach lub tabletach. Nie wiesz, czy Twoja strona jest responsywna? Sprawdź, wykonując test zgodności z urządzeniami mobilnymi.

Zmiany w istniejącym serwisie

Chcesz przebudować swoją stronę www lub wdrożyć nowe funkcje? Dodatkowe formularze, płatności online, moduł językowy, wyszukiwarkę, blog, a może integrację z social media lub innymi zewnętrznymi serwisami? Pomożemy w uruchomieniu nowych modułów zarówno na stronie www, jak i w sklepie internetowym.

To tylko część usług programistycznych, którymi się zajmujemy. Jeśli potrzebujesz pomocy w czymś nieszablonowym i niestandardowym napisz do nas. Z przyjemnością przyjrzymy się temu naszym programistycznym okiem! Nie boimy się wyzwań i ciekawi nas, co w kodzie piszczy. Z chęcią zdiagnozujemy Twój przypadek.

Potrzebujesz pomocy programistycznej?

Nasi programiści są zawsze w pogotowiu i z chęcią zajmą się realizacją Twojego zlecenia.

Zapytaj o współpracę