PASJA I DOŚWIADCZENIE

Współpraca

Cześć! Jesteśmy ekipą Ideative. Kochamy dobry dizajn, przejrzysty kod i doprowadzanie projektów do końca. Lubimy wyzwania i szybko uczymy się nowych rzeczy.

 

Robimy fajne rzeczy – korporacyjne strony www, sklepy online, landing page, strony produktowe, projektujemy aplikacje mobilne i webowe. Zajmujemy się brandingiem, projektowaniem identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych dla marek.

 

Jesteśmy otwarci na nowych partnerów biznesowych i z chęcią podejmiemy długoterminową współpracę.

 

Sprawdź nasze portfolio

 

W czym możemy Ci pomóc?

 

 

Front-end

Wierzymy w dobrze wykonany front-end. Tworzymy transparentny i czysty kod. Wdrażamy ciekawe efekty animacyjne. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zakoduje Twój projekt graficzny nie wahaj się! Napisz do nas.

Web development

Tworzymy autorskie szablony w systemach WordPress i PrestaShop dostosowane do wymagań klientów. Możemy zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania, rozbudowane formularze, moduły językowe, listy subskrypcyjne i wiele innych opcji, których potrzebuje klient.

Web design

Tworzymy autorskie projekty strony internetowych. Pracujemy w Photoshopie i Sketchu. Nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów, jedynie z własnej wyobraźni i doświadczenia. Projektujemy nietuzinkowe grafiki i ciekawe efekty animacyjne na stronach www.

Projektowanie grafiki

Możemy pomóc również w projektowaniu grafiki 2D. Zajmujemy się tworzeniem logotypów, identyfikacji wizualnej dla firm, projektowaniem różnego rodzaju materiałów reklamowych – do druku, jak i do wykorzystania w Internecie.

Projektowanie aplikacji mobilnych

Tworzymy projekty graficzne aplikacji mobilnych. Pracujemy w Sketchu i możemy stworzyć projekt zarówno pod Android, jak i pod iOS. Mamy doświadczenie UX oraz UI. Nasze projekty są więc nie tylko przyjemne dla oka użytkowników, ale przede wszystkim funkcjonalne i intuicyjne.

Tworzenie aplikacji webowych

Jeśli szukasz pomocy w zaprojektowaniu i wdrożeniu aplikacji webowej znalazłeś odpowiednich ludzi do tego zadania! Wykonamy projekt graficzny całego interfejsu zgodnie z zasadami UX, dbając o komfort i wygodę użytkowników aplikacji. Zaprojektujemy i wdrożomy aplikację dostosowaną do potrzeb Twoich klientów, pomożemy również we wdrożeniu, jeśli masz już projekt graficzny.

Narzędzia i technologie:

Photoshop, Sketch, Illustrator, Affinity Designer, HTML5, PHP5, JavaScript, MySQL, Gsap Animation, CSS3, Responsive Web Design, PrestaShop, WordPress, Bootstrap

Więcej o nas:

  • zawsze dotrzymujemy terminów
  • jesteśmy elastyczni w zakresie warunków współpracy
  • oferujemy konkurencyjną cenę
  • nie jesteśmy „potakiwaczami”. Jeśli w naszej opinii coś jest niefunkcjonalne – powiemy Ci o tym!
  • pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Zatrudnij nas!

Jeśli szukasz ludzi, którzy kochają swoją pracę i robią ją dobrze – nie czekaj!

Zróbmy razem coś niezwykłego!

Napisz do nas