POZNAJ NAS

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją kreatywną z Olsztyna.
Dla nas wszyscy klienci są wizjonerami. Każdy z nich ma swoją misję i cel, do którego dąży. Naszym zadaniem jest pomoc w realizacji tej misji. Projektując nowoczesne strony www, identyfikację wizualną, czy prowadząc działania w mediach społecznościowych – pomagamy naszym klientom i ich markom rozwijać się.

Nasze miejsce

Kreatywna przestrzeń pomaga nam myśleć nieszablonowo. Lubimy otaczać się osobami, które chcą żyć według swoich zasad i na własnych warunkach. Lubimy miejsca, w których możemy oddychać, myśleć i nabrać dystansu, spojrzeć na projektowane przez nas strony www świeżym okiem. Olsztyn jest właśnie takim miejscem. To piękne miasto położone w pięknym otoczeniu. Świeże powietrze, piękne lasy, czyste jeziora. Nie ma co się dziwić, że chcemy tu pracować!

Olsztyn daje nam moc 🙂

To właśnie tutaj powstają tworzone przez nas strony internetowe. I choć współpracujemy z klientami z całej Polski i zza granicy, najczęściej zgłaszają się do nas lokalni przedsiębiorcy.

 

Więc, jeśli szukasz firmy, która tworzy strony internetowe w Olsztynie wpadnij do nas. Wypijemy kawę, porozmawiamy. Nie musisz mieć pomysłu na swoją firmową witrynę. Jesteśmy tu po to, aby Ci doradzić. A jeśli go masz – jeszcze lepiej! Jasno i konkretnie wyłożony plan oraz nasze kreatywne pomysły z pewnością przełożą się na ciekawą i niebanalną stronę internetową.

Nasi partnerzy

Wspieramy

Kochamy naszą pracę i z chęcią podejmujemy się realizacji nowych projektów. Wiemy także, że aby być w pełni szczęśliwym należy nie tylko brać, ale i dawać. Dlatego angażujemy się w pomoc innym. Wspieramy graficznie Bieg na sześć łap   i mamy nadzieję, że nasze działania, choć po części, mogą wpłynąć na ich los.

 

 

Dedykowana strona internetowa

Wspólnie z Tobą stworzymy stronę internetową, dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o stronę dla siebie