POZNAJ NAS

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją kreatywną z Olsztyna.
Dla nas wszyscy klienci są wizjonerami. Każdy z nich ma swoją misję i cel, do którego dąży. Naszym zadaniem jest pomoc w realizacji tej misji. Projektując nowoczesne strony www, identyfikację wizualną, czy prowadząc działania w mediach społecznościowych – pomagamy naszym klientom i ich markom rozwijać się.

Nasze miejsce

Kreatywna przestrzeń pomaga nam myśleć nieszablonowo. Lubimy otaczać się osobami, które chcą żyć według swoich zasad i na własnych warunkach. Lubimy miejsca, w których możemy oddychać, myśleć i nabrać dystansu, spojrzeć na projektowane przez nas strony www świeżym okiem. Olsztyński Park Naukowo Technologiczny jest właśnie takim miejscem.

Olsztyn daje nam moc 🙂

Nasi partnerzy

Jako zespół agencji kreatywnej staramy się nie tylko dzielić naszą wiedzą na blogu, ale także stale ją poszerzać i zdobywać. Dlatego bierzemy udział w różnego rodzaju spotkaniach branżowych. Możemy tam spotkać inspirujących ludzi i porozmawiać o ciekawych inicjatywach i nowych technologiach. Jesteśmy także lokalnymi patriotami i wraz z nieoficjalną społecznością Olsztyna pomagamy w promowaniu naszego miasta.

Wspieramy

Kochamy naszą pracę i z chęcią podejmujemy się realizacji nowych projektów. Wiemy także, że aby być w pełni szczęśliwym należy nie tylko brać, ale i dawać. Dlatego angażujemy się w pomoc innym. Wspieramy graficznie Bieg na sześć łap   i mamy nadzieję, że nasze działania, choć po części, mogą wpłynąć na ich los.